Colourlock

Firma Colourlock została zarejestrowana w 1993 roku w Nowej Zelandii. Jej założycielem jest Antoni Bogacki, który opatentował płyny, które pielęgnują, chronią skórę i tkaniny przed słońcem. Technicy z firmy Colourlock jako pierwsi na świecie odkryli, że nowocześnie garbowana skóra nie potrzebuje tylko natłuszczania, ale również ochrony przed wytarciami i pęknięciami skóry. W roku 1995 produkcja i siedziba firmy zostaje przeniesiona do Niemiec, gdzie zaczyna działać jako Lederzentrum GmbH oraz rozszerza swoją działalność o produkcję środków do pielęgnacji mebli.

W kolejnych latach produkty firmy Colourlock zdobywają uznanie na rynku motoryzacyjnym wśród takich marek jak: Mercedes, Volkswagen, BMW, AUDI.
Obecnie największą popularnością cieszą się gotowe zestawy do czyszczenia i pielęgnacji skóry. W takim zestawie znajdziemy: preparat czyszczący – Strong Cleaner lub Soft Clean, środek do konserwacji – Leder Versiegelung oraz niezbędne akcesoria pomocne w pielęgnacji skóry takie jak: szczoteczka do czyszczenia skóry oraz mikrofibra.
Również posiadacze tapicerki typu alcantara znajdą dla siebie gotowy, dedykowany zestaw, który pozwoli o nią zadbać.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.