Producenci
Promocje
Shiny Garage ENZYME Płyn do prania MIKROFIBR 1L
Shiny Garage ENZYME Płyn do prania MIKROFIBR 1L
49,00 zł 44,10 zł
szt.
Shiny Garage Red Devil Degreaser 1L MEGA SKUTECZNY
Shiny Garage Red Devil Degreaser 1L MEGA SKUTECZNY
37,00 zł 33,30 zł
szt.
SHINY GARAGE Blue Snow Foam 1L piana aktywna
SHINY GARAGE Blue Snow Foam 1L piana aktywna
42,00 zł 37,80 zł
szt.
SHINY GARAGE No Scent 500ml eliminator zapachów
SHINY GARAGE No Scent 500ml eliminator zapachów
38,99 zł 35,09 zł
szt.
SHINY GARAGE PRE-WASH CITRUS OIL 1L
SHINY GARAGE PRE-WASH CITRUS OIL 1L
42,00 zł 37,80 zł
szt.
SHINY GARAGE RĘCZNIK EXTREME DRYING TOWEL 90X60CM
SHINY GARAGE RĘCZNIK EXTREME DRYING TOWEL 90X60CM
59,00 zł 53,10 zł
szt.
SHINY GARAGE BUTELKA Z ATOMIZEREM 1L
SHINY GARAGE BUTELKA Z ATOMIZEREM 1L
20,90 zł 18,81 zł
szt.
Shiny Garage APC 1L UNIWERSALNY ŚRODEK CZYSZCZĄCY
Shiny Garage APC 1L UNIWERSALNY ŚRODEK CZYSZCZĄCY
28,99 zł 26,09 zł
szt.
SHINY GARAGE GLAZE POLITURA POD WOSK 500ml
SHINY GARAGE GLAZE POLITURA POD WOSK 500ml
57,00 zł 51,30 zł
szt.
Shiny Garage Leather Cleaner PROFESSIONAL 150ml
Shiny Garage Leather Cleaner PROFESSIONAL 150ml
18,99 zł 17,09 zł
szt.
Shiny Garage Leather Soft do czyszczenia skór
Shiny Garage Leather Soft do czyszczenia skór
18,99 zł 17,09 zł
szt.
Shiny Garage Cleaner  Mousse Glass ZESTAW +bonus
Shiny Garage Cleaner Mousse Glass ZESTAW +bonus
120,00 zł 108,00 zł
szt.
Regulamin

Regulamin

I. Warunki składania zamówień.

1.Właścicielem Sklepu jest Michał Burzyński prowadzący działalność gospodarczą pod firmą PMB Michał Burzyński z siedzibą w Warszawie 01-355 ul. Powstańców Śląskich 103/1, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Ministra Rozwoju, NIP: 5222730836, REGON: 141212900, zwany dalej lepszeAuto.pl.
Sklep stacjonarny znajduje się w Raszynie ul. Kościelna 9 05-090 W razie wszelkich pytań proszę kontaktować się z obsługą klienta pod numerem telefonu: +48 534-534-801 Sklep realizuje zamówienia na terenie Polski i UE, złożone przez pełnoletnie osoby fizyczne, lub osoby prawne mające swój adres zamieszkania i siedzibę na terenie Polski i UE.

2. Składanie zamówień w Sklepie lepszeAuto.pl odbywa się poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie produktu.

3. Warunkiem realizacji złożonego zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia, w szczególności poprzez podanie adresu e-mail umożliwiającego Sklepowi potwierdzenie przyjęcia zamówienia. W przypadku wystąpienia niejasności dotyczących informacji przesłanych w formularzu zamówienia Sklep zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia aż do wyjaśnienia. O zaistnieniu takiej sytuacji Sklep niezwłocznie zawiadomi Klienta drogą elektroniczną lub telefonicznie.

4. Zawartość witryny internetowej Sklepu stanowi zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego, a zatem samo złożenie zamówienia przez Klienta nie oznacza natychmiastowego zawarcia umowy. Momentem zawarcia umowy kupna-sprzedaży jest otrzymanie e-mailem od Sklepu potwierdzenia z numerem zamówienia i informacją o przystąpieniu przez Sklep do przygotowania zamówienia. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu. Językiem zawarcia umowy jest język polski.


II. Warunki realizacji zamówienia

1. Warunkiem rozpoczęcia procesu realizacji zamówienia jest prawidłowe i kompletne wypełnienie przez Klienta formularza zamówienia na stronie internetowej Sklepu oraz jego potwierdzenie przez Sklep.

2. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

3. Pracownik Sklepu może skontaktować się z osobą zamawiającą, w celu dodatkowego potwierdzenia zamówienia przez telefon lub e-mail. Po rozpatrzeniu zamówienia i zaakceptowaniu przez Sklep, Klient otrzyma e-mail potwierdzający rozpoczęcie przygotowania zamówienia z jego numerem..

4. Cena Produktu uwidoczniona na stronie Sklepu Internetowego jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta Zamówienia. Cena ta nie ulegnie zmianie niezależnie od zmian cen w Sklepie Internetowym, które mogą się pojawić w odniesieniu do poszczególnych Produktów po złożeniu przez Klienta Zamówienia.

III. Warunki dostawy oraz sposoby płatności.

1. Dostawy realizujemy na terenie całego kraju za pośrednictwem Poczty Polskiej, InPost oraz firm kurierskich działających na terenie polski i UE. W przypadku, gdy miejsce dostawy jest inne niż dane Kupującego, prosimy o wypełnienie dodatkowych rubryk w formularzu zamówienia.

2. Sklep akceptuje płatności przelewem na konto lub za pośrednictwem płatności PayU. Towar wysyłany jest do Klienta po wpłynięciu należności na konto.

4. Koszty dostawy w wysokości podanej w formularzu zamówienia pokrywa w całości Klient.


VI. Postanowienia końcowe.

1. Ceny Produktów znajdujących się w Sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

2. Niniejszy Regulamin jest jedynym dokumentem określającym zasady składania zamówień w Sklepie. Każdy Klient jest zobowiązany do zapoznania się z treścią Regulaminu i jest każdorazowo związany jego postanowieniami z chwilą dokonywania zamówienia w Sklepie.

3. Wszelkie uwagi i pytania dotyczące pracy Sklepu w zakresie realizacji zamówień, jak i asortymentu prosimy kierować na adres poczty elektronicznej: biuro@lepszeauto.pl . W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego oraz Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. nr 22 poz. 271 z 2000 r.).

4. Poprzez złożenie zamówienia w Sklepie Klient wyraża zgodę na wykorzystanie danych osobowych podanych w formularzu w celu realizacji zamówienia oraz w celach marketingowych prowadzonych na potrzeby Sklepu.

5. Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( tj. Dz. U. Nr 101, poz. 926 z 2002 r.), dane osobowe Klienta będą wykorzystywane wyłącznie w celach sprawozdawczości finansowej i wystawiania faktur i rachunków przez LepszeAuto.pl. Klient ma prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestanie ich wykorzystywania. Powyższe dane nie będą przekazywane lub sprzedawane innym podmiotom oraz wykorzystywane w sposób sprzeczny z ustawą.
6. „informacje umieszczone na stronie sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego”

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl